Zadzwoń do biura : 91 466 99 23

Zapraszamy do naszego biura ul.Łucznicza 70B SZCZECIN czynne pon-pt: 9:00 do 17:00        Email : kancelaria.prawna@vip.onet.pl

O nas

Nasza Kancelaria

Zajmujemy się między innymi:

1. Sprawy cywilne: majątkowe np. podział majątku, regulowanie ksiąg wieczystych (tak aby nie musiał być zwrócony majątek dawnym wysiedleńcom typu Agnes Trawny. Sprawy rozwodowe, ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich, sprawy alimentacyjne, mediacje i wszelkiego typu negocjacje handlowe i rodzinne. Pozwy, apelacje oraz odwołania we wszystkich instancjach w kraju oraz w Strasburgu w Trybunale Sprawiedliwości. Sprawy spadkowe itp.

2. Sprawy administracyjne, w tym urzędowe: restrukturyzacje zadłużeń w Urzędach Skarbowych oraz Zakładach Ubezpieczeń Społecznych, na zasadzie podpisywania korzystnych ugód z redukcją zadłużeń oraz rozłożeniem pozostałych zadłużeń na dogodne raty. Umarzanie egzekucji komorniczych, licytacji nieruchomości i ruchomości. Rozwiązywanie sporów mieszkaniowych, w tym ze spółdzielniami. Eksmisje.

3. Sprawy ubezpieczeniowe: odszkodowania i zadośćuczynienia z tytułu wypadku własnego jak i osób najbliższych, kontakty oraz negocjacje z zakładami ubezpieczeń. Dochodzenie roszczeń z tytułu wypadków komunikacyjnych na drodze sądowej.

4. Sprawy pracownicze: wypowiadanie umów o pracę, dochodzenie odszkodowań pracowniczych, roszczenia przywrócenia do pracy, zasiłki oraz inne należności pracownicze. Szczególne grupy pracowników –prawa i roszczenia z tym związane.

5. Zadłużenia bankowe oraz handlowe w zakresie postępowań sądowych oraz bankowych,
restrukturyzacje zadłużeń, redukcje zadłużeń, korzystne ugody z wydłużonym okresem spłaty,
umarzanie lub zawieszanie egzekucji komorniczych, umarzanie licytacji nieruchomości oraz ruchomości.

6. Sprawy karne, w tym aresztowe, uchylenie aresztu, przerwa w wykonywaniu kary
pozbawienia wolności, warunkowe przedterminowe zwolnienie itp. Sprawy karne w zakresie znęcania psychicznego i fizycznego nad członkami rodziny, molestowanie seksualne, zastraszanie, groźba itp.

7. Zakładanie wszelkiego typu firm, spółek we wszelkich rajach podatkowych, ogromne oszczędności, bezpieczeństwo przed komornikami oraz dostęp do największych rynków zbytu towarów i usług, inwestorów i partnerów biznesowych z całego świata.

8. Aktualizacja i tkz. czyszczenie rejestrów nie solidnych i nie rzetelnych klientów KRD, Bankowy Rejestr NKP, BIK, BIG, ERD.

slide image2
IMG_1164
IMG_1168

KOMPLEKSOWA POMOC PRAWNA

udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, bieżące opiniowanie..
Czytaj więcej

Obsługa podatkowa

sporządzanie opinii oraz udzielanie porad prawnych z zakresu szeroko..
Czytaj więcej

Obsługa prawna firm

W obecnych realiach prawnych prowadzenie działalności gospodarczej..
Czytaj więcej

Windykacja należności

Windykacja to dochodzenie roszczeń, której zadaniem jest dążenie do..
Czytaj więcej

Odszkodowania majątkowe

Jeżeli Twoje mienie stało się przedmiotem kradzieży, zalania, wandalizmu..

Czytaj więcej

Skarga na czynności komornika

Na czynności komornika przysługuje skarga do sądu rejonowego, jeżeli ustawa nie..
Czytaj więcej

Dochodzenie odszkodowań

Każda osoba starająca się o odszkodowanie powinna mieć na uwadze..
Czytaj więcej

Nasi klienci o nas

  • Jestem bardzo zadowolona z uslugi. Mialam mozliwosc wyboru ceny, ktora uzalezniona jest od czasu oczekiwania na opinie. Bardzo mile zaskoczona bylam tak szczegolowym i dokladnym omowieniem mojego problemu. Oprocz podania podstawy prawnej byla dokonana jej interpretacja \”normalnym\” jezykiem zrozumialym dla mnie. Dziekuje zespolowi i polecam wszystkim. Pozdrawiam.

    Aneta Woroch

  • Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę . Miałem kilku prawników wcześniej opiekujących się moją firmą, aczkolwiek oceniam ich od miernych do dość dobrych za to Kancelaria Prawna przebija wszystkich swoją jakością, podejściem i terminowością. Kompleksowa obsługa w wielu dziedzinach bardzo ułatwiła mi współpracę i czas rozwiązywania poszczególnych spraw. Z pewnością będę systematycznie korzystać z jej usług. Polecam wszystkim

    Andrzej Gast

  • Pani Mecenas zajmowała się sprawą dotyczącą mojego mieszkania. Wykazała się bardzo dużą dokładnością i sumiennością w analizie obszernych i leciwych dokumentów – dzięki czemu udało się pomyślnie zakończyć proces. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i dlatego z czystym sumieniem polecam Kancelarię Prawną.

    Piotr Wilk

Kancelariaprawna © 2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone | projectweb.eu

Visit Us On Facebook